VABILO NA CELODNEVNI IZLET S POHODOM V MAREZIGE

V soboto 29.2.2020 bomo izvedli, društveni celodnevni izlet v Šavrinsko gričevje nad Koprom, ciljna destinacija so MAREZIGE.

Okvirni program je sledeč:

• Odhod avtobusa iz ČRNOMLJA je ob 6.30 izpred Hotela Lahinja Črnomelj. Ob 6.50 iz AP METLIKA , ob 7.35 iz AP NOVO MESTO in ob 8.05 iz AP TREBNJE. Prihod v MAREZIGE malo po 10.00.

• Pohod 1. skupine ( 4 km)

Pohod bo v bistvu krožni sprehod skozi slikovito vas slovenske Istre Marezige in njeno okolico, ogled znamenitosti in zanimivosti ter uživanje v čudovitih pogledih na slovensko obalo.

• Pohod 2. skupine (8 km)

Pot nas bo vodila v pretežnem delu po »Pohodni poti za srce in ožilje« proti Vanganeli, nato pa se mimo Vanganelskega jezera napotimo do Babičev in nazaj v Marezige.

• Kosilo ob 13.00 Gostilna KARJOLA Marezige
  • Okrog 15.30 se bomo podali proti domu
  • Spotoma si bomo ogledali še eno znamenitost slovenske Istre

Ostale informacije:

• Cena avtobusnega prevoza in organiziranega skupnega kosila je 30,00 EUR po osebi in se plača na avtobusu.
    • Za pohod priporočamo lažjo pohodno opremo in palice, kaj malega za prigrizniti, da boste zdržali do kosila in osvežilne napitke.
    • Izleta se lahko udeležijo tudi družinski člani.
  • Prijave zbiramo do srede, 26.2.2020 po elektronski pošti joze.peterlin@siol.net
  • po telefonu 041 635 285 Jože ali osebno na vadbenih srečanjih.

Prosimo, da vaše prijave sporočite čim preje in da na izlet povabite tudi vaše družinske člane, mi pa se bomo potrudili, da bo izlet zanimiv in vzdušje čim boljše.

Predsednica DKB DBK

Martinka Picelj l.r.