Enotedenska obnovitvena rehabilitacija za člane našega društva v Strunjanu (11.-18.2.2018)

V naslednjem letu imamo tudi člani našega društva možnost udeležbe na enotedenskem programu obnovitvene rehabilitacije za koronarne bolnike, ki ga v Termah Krka že vrsto let nudijo drugim koronarnim društvom. Ponudba vključuje posebne cene (najnižje možne) in brezplačni avtobusni prevoz  ter vsebuje:

• namestitev v dvoposteljnih sobah Hotela Svoboda ali Vilah,
    • varovalno prehrano za koronarne bolnike s pol- ali polnimi penzioni
    • vodeno nordijsko hojo z izposojo palic ( 6x)
    • vsakodnevno jutranjo hidro gimnastiko v bazenu z ogrevano morsko vodo (32° C) ali dopoldanska vodna aerobika, neomejeno kopanje v notranjem in zunanjem bazenu,
    • vodene sprehode v okolico zdravilišča, 2x tedensko, bogat družabni program
    • delavnica zdrave prehrane,
    • brezplačni avtobusni prevoz

7 polnih penzionov 7 pol penzionov
Vile*** 343,00 € 259,00 €
Hotel**** 441,00 € 357,00 €

Navedene cene že vključujejo popuste in nanje ni možno uveljavljati dodatnih popustov. Cene ne vključujejo turistične takse, ki znašata 1,27 EUR na osebo na dan. Doplačilo za enoposteljno sobo znaša 12,00 EUR na dan v Vilah in 24,00 EUR na dan v Hotelu.

Prijave sprejemamo do 15. 1. 2018 na naslednji naslov: Terme Krka, T: 08/ 20 50 300

E mail: booking@terme-krka.si , ob rezervaciji navedite da gre za Društvo koronarnih bolnikov Dolenjske in Bele krajine.