Januarsko srečanje članov Društva koronarnih bolnikov Dolenjske in Bele krajine, torek 17.1.2023

Vabimo vas na  januarsko srečanje vseh članov Društva koronarnih bolnikov Dolenjske in Bele krajine, ki bo v torek, 17.1.2023 ob 17.00,  v prostorih Centra biotehnike in turizma GRM Novo mesto  Sevno pod Trško goro.

Srečanje bomo začeli ob 17.00 z uvodnim predavanjem:

»PREMAGAJMO ATEROSKLEROTIČNO BOLEZEN  – PREPREČEVANJE IN ZDRAVLJENJE«

Predavala bo asist.mag. SABINA JAKŠE HREN, dr.med., spec. imterne medicine

V nadaljevanju sledi še D R U Ž A B N O    S R E Č A N J E    Č L A N O V    D R U Š T V A

Po več kot dveh letih, ko se zaradi omejevanja združevanja v večjih skupinah zaradi preprečevanja širitve korona virusa nismo srečeval, je to srečanje zagotovo dobrodošlo. Ponovno se bomo srečali stari člani, spoznali pa se bomo tudi  s številnimi novimi, ki so se nam v tem času pridružili.

Poskrbljeno bo tudi za prigrizek. Srečanje bomo, predvidoma zaključili do 19.30.

Prosimo, za potrditev vaše udeležbe na telefon 041 635 285 ali mail joze.peterlin@siol.net  do vključno sobote, 14.1.2023.

Lep pozdrav in na snidenje v Novem mestu, 17.1.2023,

Predsednica  društva koronarnih bolnikov Dolenjske in Bele krajine Martinka Picelj l.r.

Pa še nekaj fotografij iz našega zadnjega tovrstnega druženja: