O B V E S T I L O o pričetku redne rehabilitacijske vadbe koronarnih bolnikov v ŠENTJERNEJU

Spoštovani,

Vse članice in člane našega društva iz Občine Šentjernej kakor tudi ostale koronarne bolnike iz tega območja z velikim zadovoljstvom obveščamo, da se v ponedeljek, 11.11.2019 prične redna rehabilitacijska vadba koronarnih bolnikov tudi v Šentjerneju.

Vadba bo potekala v dvorani poslovne stavbe KOBRA, Levičnikova cesta 2, Šentjernej in sicer:

ob ponedeljkih   od 16.00 do 17.00   in

četrtkih od 17.00 do 18.00

Vadbo bo vodila usposobljena vaditeljica Jerca Fajdiga, sodelavka ZD Novo mesto.

Člani, ki se že udeležujete vadbe v vadbeni skupini Šmarješke Toplice 1 in 2 lahko po želji v teh skupinah vadbo nadaljujete ali pa se priključite vam bližji vadbeni skupini Šentjernej.

Dodatne informacije dobite na 041 635 285 Jože Peterlin.

Priporočamo, da se vadbe udeležujete v čim večjem številu ter tudi tako poskrbite za vaše zdravje, boljše počutje in druženje.

K naši vadbi povabite tudi vaše prijatelje in znance, če menite, da bi jim, glede na njihovo zdravstveno stanje redna vadba koristila.

Predsednica društva koronarnih bolnikov Dolenjske in Bele krajine:

Martinka Picelj l.r.