Prenovljeno vodstvo našega društva

V našem društvu , enem najmlajših in najhitreje rastočih koronarnih društev v Sloveniji, vstopamo v tretje mandatno obdobje s prenovljenim vodstvom.

Predsednica društva ostaja Martinka Picelj, podpredsednica pa je zdaj naša članica iz Bele Krajine Mojca Čemas Stjepanovič. V upravnem odboru društva ostaja ustanovna članica Alenka Babič, skupaj s predsednico in podpredsednico bo še naprej skrbela za javne razpise. Vsi ostali člani pa so novi: Tatjana Gregorič bo vodja aktiva vaditeljev, Zlata Čigoja bo skrbela za naše finance, Vladimir Mikša bo koordiniral program pohodov iz izletov, Gregor Lorber pa skrbel za komunikacije med člani in društva navzven.

Predsednik strokovnega sveta društva, mag. Boris Krajačič, dr.med. in predsednik nadzornega odbora Boris Zajc bosta svoje delo opravljala tudi v obdobju 2023 do 2027.