Saj ni res, pa je – vadbeno skupino je obiskal Miklavž

V ponedeljek, 5.12.2016, nas je na vadbi v Šmarjeških Toplicah prijetno presenetil Miklavž. V kratki pavzi po zaključku vadbe prve in pred pričetkom vadbe druge skupine je naš član Alojz Šenica z izvedbo Miklavževe tombole pripravil veliko presenečenje in veselje vsem prisotnim. Vsi tombolski listki so bili zadetek v polno, zadetki pa so se razlikovali le po obliki in velikosti, po namenu pa nikakor ne. Bili so simpatični peharčki namenjeni darilom, ki naj bi jih ta večer oziroma to noč sv. Miklavž delil tudi po naši deželi. Lojze ni bil le pobudnik akcije, pač pa tudi avtor peharčkov, s katerimi smo v velikem pričakovanju pohiteli domov.
V naglici in presenečenju smo dogodek enostavno pozabili zabeležiti s kakšnim fotoaparatom zato v nadaljevanju Lojzetova slika s pohoda na Bučki (v sredini).

lojze-senica-med-pohodniki

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Podpredsednikova košarica je bila zjutraj polna

Lojze Šenica med pohodniki

In pa dokaz, da peharčki delujejo, če so v pravih rokah, tale moj se je ponoči napolnil.

Lojze, hvala lepa za zares lep uvod v praznični december.

Pripravil: Jože Peterlin