Zdrava prehrana je lahko tudi zelo okusna

Za zdravo prehrano vlada med našimi člani veliko zanimanje, kar ne nazadnje dokazuje tudi zelo dobro obiskano predavanje in kuharska delavnica na temo zdrave prehrane srčnega bolnika,  ki smo ga organizirali dne, 14.11.2018 v Hiši žive dediščine Bela cerkev. Izvedla ju je priznana strokovnjakinja za zdravo prehrano  Janja Strašek, univ.dipl. ing.živ.teh. , brezplačno, kot svoj prispevek k uspešnemu delovanju našega društva.

Prireditev je potekala v, za ta namen idealnih, prostorih, ki jih sicer za svoje potrebe koristijo članice Društva podeželskih žena Bela cerkev. Odločilo smo se, da bomo to priložnost še izkoristili, vsaj enkrat letno.

In tole je kosilo pripravljeno z združenimi močmi, mikavno, okusno predvsem pa zdravo. Dober tek.