CELODNEVNI IZLET NA KRAS, 3.marec 2018

V soboto, 3.3.2018, bomo izvedli društveni celodnevni izlet na Kras.

Okvirni program je sledeč:

• Odhod avtobusa iz Novega mesta je ob 7.30 iz avtobusne postaje Novo mesto. Po dogovoru lahko vstopite tudi na katerikoli drugi postaji ob naši trasi.
  • Prihod v Štanjel bo ob 9.30, sledi ogled mestnega jedra predvidoma 30 min.
  • Nadaljujemo do Opatjega sela (prihod okrog 10.30h) in priprava na pohod.
  • Pohod Opatje Selo – Nova vas – Sela na Krasu (7km) nezahtevne poti. Člani, ki jim je tak pohod prenaporen, se bodo do Sela na Krasu odpeljali z avtobusom in si tam privoščili krajši sprehod.
  • Kosilo in opoldanski odmor med 13.30 in 15.00 v Selih na Krasu, Izletniška kmetija in osmica Pri Krčarju.
  • Sledi vožnja v Gorjansko in ogled največjega vojaškega pokopališča v Sloveniji iz 1. Svetovne vojne.
  • Okrog 16.00 se bomo podali proti domu.
  • Predviden prihod v Novo mesto je ob 18.00 h.

Ostale informacije:

• Cena izleta je 30,00 EUR po osebi in se plača ob prijavi pri blagajniku g. Jožetu Strnadu, lahko pa tudi neposredno na TRR društva (IBAN: Si56 0297 0026 1566 679,   BIC banke: LJBASI2X)
    • V ceni je zajet avtobusni prevoz in skupno kosilo.
    • Za pohod priporočamo lažjo pohodno opremo in palice, kaj malega za prigrizniti in osvežilne napitke.
    • Izleta se lahko udeležijo tudi družinski člani

Prijave zbiramo do četrtka, 1.3.2018 (osebno na vadbenih srečanjih, po telefonu 041 635 285 Jože ali po elektronski pošti joze.peterlin@siol.net

V primeru premajhnega števila prijav bo izlet odpovedan o čemer bodo prijavljeni pravočasno obveščeni, participacija za izlet pa vrnjena.

Prosimo, da vaše prijave sporočite čim preje in da na izlet povabite tudi vaše družinske člane, mi pa se bomo potrudili, da bo izlet zanimiv in vzdušje čim boljše.