Nekaj utrinkov iz zaključnega piknika v Šmarjeških Toplicah

Letošnji piknik smo preživeli v zatišju med dvema poletnima nalivoma. Uigrana ekipa pod vodstvom podpredsednika Jožeta Peterlina – Jožica, Brane in Janeza  so se znova izkazali kot prizadevni organizatorji in se dežja niso ustrašili. Tik pred nalivom smo se okrepčali z dobrotami z žara, malo pred večerom pa izpeljali tudi tradicionalni turnir v minigolfu. Zmagala je ekipa vadbene skupine Trebnje, druga je bila ekipa Novo mesto, tretji so bili Šentjernejčani, nehvaležno četrto mesto pa sta zasedla predstavnika vadbene skupine Šmarješke Toplice. Piknika so se poleg članov društva iz vseh vadbenih skupin udeležili tudi naši vaditelji  in strokovni vodja društva dr. Boris Krajačič.  Razšli smo se z dobrimi željami po čimbolj aktivnem poletju ter obljubo, da bomo v jeseni redno vadili in znova  popolnili vse vadbene skupine. Prijetno vzdušje s piknika pa najbolje pričarajo spodnje fotografije.

Alenka Babič