Obnovitev vadbe po koncu epidemije

Z veseljem in velikim zadovoljstvom vas obveščamo, da od ponedeljka, 1.6.2020 ponovno poteka redna vadba po vseh vadbenih skupinah DKB DBK.

Ponovna vzpostavitev redne vadbe, ki je bila prekinjena začetkom marca zaradi zaščitnih ukrepov za preprečevanje okužb s korona virusom COVID19 je v okviru Zveze koronarnih društev in klubov Slovenije sinhronizirana po vsej Sloveniji, prav tako je podprta s strani stroke na Zvezi, kot tudi s strani predsednika Strokovnega sveta DKB DBK, mag. Borisa Krajačiča, dr.med.

Člani smo pri izvajanju vadbe dolžni spoštovati Higienska priporočila za preprečevanje okužb pri izvajanju športne vadbe, ki jih je 26.5.2020 izdal NIJZ, ta vam bodo predstavljena s strani vaditeljev na prvi vadbi.

Vadba bo potekala po ustaljenem urniku.

Uporaba zaprtih prostorov za vadbo je zelo ovirana in zato bo vadba nekaj časa potekala na prostem, po prilagojenem programu s poudarkom na nordijski hoji.

Poleg obstoječih vadečih članov vabimo na vadbo tudi ostale člane, če le vam zdravje in čas to dopuščata.

Veselim se ponovnega srečanja z vami in vas lepo pozdravljam

 

Predsednica društva koronarnih bolnikov

Dolenjske in Bele krajine:

Martinka Picelj l.r.

GSM: 031 777 970