Obnovitvena rehabilitacija STRUNJAN, 16. do 23. februar 2022

Spoštovane članice, spoštovani člani,

Posredujemo posebno ponudbo Term Krka za  obnovitveno rehabilitacijo v njihovih kapacitetah v Strunjanu v času od 16. do 23 februarja 2022.

Poleg ugodne cene in bogate dodatne ponudbe je v ponudbi tudi možnost plačila na 3 obroke

Prijavite se pri predsednici Marinki Picelj, mobi 041 630 921 ali e-mail info@pacom.si  do 13.1.2022.

TERME KRKA, Talaso Strunjan,  16. 2.–23. 2. 2022

Ponudba  za obnovitveno rehabilitacijo za  Koronarni klub Brežice, Koronarni klub Sevnica

in Društvo koronarnih bolnikov Dolenjske in Bele Krajine

Naša ponudba vključuje:

• namestitev v dvo- ali enoposteljni sobi hotelov *** ali ****,
  • polni ali polpenzion z dnevno izbiro uravnotežene in zdrave hrane,
  • uporaba kopalnega plašča (v sobi hotelov ****),
  • brezplačno kopanje v hotelskih bazenih, tudi na dan prihoda in odhoda, nočno kopanje v petek in soboto,
  • NOVO: 1x vstop v savno (zaradi varnosti naj koronarni bolniki pridobijo mnenje zdravnika pred vstopom),

dnevno vsaj tri aktivnosti vodene telesne vadbe (hidrogimnastika, vodna aerobika,

kardiovadba pod strokovnim nadzorom, nordijska hoja ali vodeni sprehodi),

• zdravstveno predavanje iz nabora vsebin na posamezni lokaciji,
  • bogat animacijski program in organizacija izletov na željo društva,
  • 10 % popusta na vse zdravstvene storitve in storitve velnesa,
  • brezplačen dostop do interneta v sobi in skupnih hotelskih prostorih,
  • možnost obročnega odplačila aranžmaja (3 obroki) in unovčitve turističnih bonov,
  • brezplačni avtobusni prevoz v zdravilišče in nazaj (ob prijavi najmanj 20 udeležencev, za manj udeležencev se prevoz

obračuna po veljavnem ceniku prevozov).

POSEBNOSTI NA LOKACIJI:

Talaso Strunjan:  dihalne vaje ali aktivnosti ob morju, restavracija Pinija, zvočna kopel

Talaso Strunjan
Hotel  Svoboda  ****

Cena paketa v sezoni A v  EUR
9.1. – 3.4. in  6.11. – 23.12.2022

7 polpenzionov v dvoposteljni sobi                  406,00
7 polnih penzionov v dvoposteljni sobi                    511,00
 Vile ***

Cena paketa v sezoni A v  EUR
9.1. – 3.4. in 6.11. – 23.12.2022

7 polpenzionov v dvoposteljni sobi                    322,00
7 polnih penzionov v dvoposteljni sobi                    427,00

Navedene cene že vključujejo zgornjo mejo vseh popustov, nanje ni možno uveljavljati dodatnih popustov. Cene so z DDV in veljajo na osebo, turistična taksa ni vključena v ceno (2,50 EUR na dan na osebo). Doplačilo za 1/1 je 20 EUR/dan v hotelu  Vilah in 24 EUR/dan v hotelu Svoboda.

Posebna ponudba za člane društev v času bivanja v Termah Krka:

PAKET ZANJO/ZANJ po posebni akcijski ceni 35 EUR na osebo (redna cena paketa je 54 EUR). Paket vsebuje 20-minutno masažo hrbta in 20-minutno aroma kopel. Paket je potrebno rezervirati hkrati z namestitvijo, da vam lahko zagotovimo izvedbo v času vašega bivanja in akcijske cene. zagotovili  izvedbo v času vašega bivanja in akcijske cene.

Rok za prijavo do 13. 1. 2022.

Za skupino smo rezervirali: 10/2 v Hotelu  Svoboda in 5/2 sob v  Vilah. Za zagotovitev števila rezerviranih sob je potrebno po potrditvi  termina in ponudbe posredovati specifikacijo sob do 15.1. 2022, seznam gostov z razporeditvijo v sobe pa najkasneje 14 dni pred prihodom v hotel. Dodatne sobe se potrdijo v primeru razpoložljivih prostih sob.