Obvestilo o ponovnem začetku redne vadbe

Spoštovane članice, spoštovani člani,

Pa smo ga le dočakali, težko pričakovano obvestilo našega predsednika Strokovnega sveta mag. Borisa Krajačiča, dr. med:

»….. kot smo predvidevali ob zadnjem našem srečanju, se je situacija končno umirila do te mere, da bi lahko začeli z vadbo in druženjem tudi naši člani. Seveda še vedno ob upoštevanju vseh priporočil. Vsem članom želim prijetno in varno vadbo in upam, da se vidimo kmalu tudi v živo. Lep pozdrav vam in vsem članom društva,  Boris Krajačič, »

Z redno, dvakrat tedensko telesno vadbo  v vseh naših vadbenih skupinah ponovno pričenjamo s ponedeljkom, 7.3.2022.

Razpored vadb je naveden spodaj. S sproščanjem ukrepov za preprečevanje širjenja virusa Covid 19 je ukinjena tudi prepoved zbiranja in bomo tako z marcem nadaljevali tudi vse ostale aktivnosti društva, predavanja, pohode in ostale oblike druženja. Pri tem smo člani dolžni spoštovati vsa Higienska priporočila za preprečevanje okužb pri izvajanju športne vadbe, ki jih je izdal NIJZ.

Vse člane vabimo, da se v čim večji meri udeležujete organiziranih aktivnosti, še posebej redne telesne vadbe, če le vam zdravje in čas to dopuščata.

Veselim se ponovnega srečanja z vami in vas lepo pozdravljam,  Martinka Picelj , predsednica

URNIK VADBE  POMLAD 2022

Novo mesto, Športna dvorana Marof Aneks D        Torek in četrtek   od 17.00 do 18.00

Šmarješke Toplice, Terme Krka, Fitnes center      Ponedeljek in četrtek  od 15.30  do 16.30