Pogovorne urice z vodjo našega strokovnega sveta mag.Borisom Krajačičem, dr.med.

V našem društvu smo v tem tednu pričeli z novo aktivnostjo, s katero bomo poskušali vsaj deloma nadomestiti odsotnost predavanj, ki jih zaradi omejitev ne moremo organizirati. Vsak prvi ponedeljek v mesecu bo naš strokovni vodja mag. Boris Krajačič, dr. med.  vodil »Mesečne govorilne urice », potekale bodo od 19.h dalje na spletni aplikaciji zoom. Prvega srečanja se je udeležilo 10 članov, bilo pa je zanimivo in je kar prehitro minilo.

Naslednji termin je tako ponedeljek, 7 junij, nekaj dni pred napovedanim datumom boste na vaš elektronski naslov prejeli link za povezavo. Dobrodošla so vaša vprašanja in pobude, lahko jih pošljete tudi na naš elektronski naslov info@koronanrodrustvo-dbk.si