Pohod v Beli krajini in kostanjev piknik zelo dobro obiskan

Tudi letošnji kostanjev piknik smo združili s pohodom v Beli krajini  in kostanjevim piknikom. V soboto, 26.10. smo se v tej lepi deželici na sončni strani Gorjancev naužili sonca, gostoljubja pa tudi njihove vrhunske kulinarike. Pohod je bil zelo dobro obiskan, skupaj nas je bilo  38. Tudi tokrat smo se razdelili v dve skupini, zahtevnejšo z daljšo potjo  je vodil podpredsednik Jože Peterlin, težje bolnike pa je po krajši poti popeljal Janez Jenič.  Skupna točka obema pohodoma je bil čarobni Mitrej. V naši skupini ga je vodič Jože tudi zelo lepo predstavil. Skupna točka obeh pohodov je bila seveda tudi malica –  tudi letos odličen jagenjček, za sladico pa pečen kostanj…

Fotografij s tega dela našega druženja  nimamo, ker je bilo tako dobro, da smo pozabili na fotoaparate. Jih pa imamo nekaj za pokušino z večje skupine, ki je odšla na daljšo pot. Ko dobim še kako, jo dodam objavi.

Alenka Babič