Predavanje mag. Borisa Krajačiča, dr. med. v Metliki

Vabimo vas na predavanje strokovnega vodje našega društva

mag. Borisa Krajačiča, dr. med.

» Srčno popuščanje – zgodnje odkrivanje in novosti pri zdravljenju«,

ki bo v sredo, 29. novembra ob 17.uri v predavalnici Centra za krepitev zdravja Zdravstvenega doma Metlika, Cesta  Bratstva in enotnosti 71.

 

Srčno popuščanje je edina srčno-žilna bolezen, ki postaja vedno pogostejša, zato je ozaveščanje o tem, kako prepoznati simptome in znake srčnega popuščanja čim prej in spodbujanje  k zgodnji postavitvi diagnoze in doseganju optimalnega zdravljenja, zelo pomembno. Z zgodnjim odkrivanjem te bolezni, dobrim poznavanjem, sprejemanjem bolezni in sodobnim načinom zdravljenja lahko prognozo in kvaliteto življenja bistveno izboljšamo.

Veselimo se srečanja z vami,

Martinka Picelj, l. r., predsednica DKB DBK