Predavanje, občni zbor društva in imenovanje častnega člana

Člani Društva koronarnih bolnikov Dolenjske in Bele krajine smo tretje leto našega delovanja  zaokrožili z 4. občnim zborom društva. Ozrli smo se na naše delo v preteklem letu in ga ocenili kot uspešnega. Naše članstvo se povečuje, trenutno nas je okroglih 100. Naša vadba redno poteka že v štirih skupinah in v treh krajih, zelo dobro so obiskani tudi pohodi in izleti. Pred občnim zborom smo organizirali letos že drugo predavanje, tokrat smo prisluhnili pnevmologinji dr. Irmi Rozman Sinur-iz Splošne Bolnišnice Novo mesto, ki je pripravila temo Motnje dihanja v spanju.

Na letošnjem občnem zboru smo imenovali tudi našega prvega častnega člana – Bojana Finka, prvega predsednika našega društva. To priznanje je izraz zahvale članov za njegov trud ob ustanavljanju društva ter tudi njegov osebni donatorski prispevek ob tem. 

Tokratni občni zbor smo zaključili s prijetnim druženjem ter skupaj nazdravili našim smelim načrtom za leto 2018.