PREMAGAJMO ATEROSKLEROTIČNO BOLEZEN – predavanje za člane našega društva iz Bele krajine

»PREMAGAJMO ATEROSKLEROTIČNO BOLEZEN  – PREPREČEVANJE IN ZDRAVLJENJE«

je naslov predavanja, ki bo v  ponedeljek, 6.2.2023 ob 17.00,  v Avli Otroškega vrtca Metlika,  Župančičeva cesta 1, 8330 Metlika in na katerega vabimo naše člane iz Bele krajine.

Predaval bo priznani slovenski kardiolog mag.  BORIS KRAJAČIČ, dr. med., spec. interne medicine, ki je v celoti predan svojemu delu in poslanstvu. Je tudi ustanovni član našega društva in od vsega začetka predseduje tudi njegovemu  Strokovnemu svetu.

Po predavanju se bomo malo družili, malo pa bomo pokramljali tudi z dr. Krajačičem, ki bo z veseljem odgovarjal na vaša vprašanja.

Srečanje bomo predvidoma zaključili do 19.00. Prosim, za potrditev vaše udeležbe na telefon 041 635 285 ali mail joze.peterlin@siol.net  do vključno sobote, 4.februarja 2023.

Lep pozdrav in na snidenje v Metliki, 6.2.2023

Predsednica  društva koronarnih bolnikov Dolenjske in Bele krajine: Martinka Picelj l.r.