Sodelujemo v Evropskem tednu športa

Občina Šmarješke Toplice letos prvič sodeluje kot »Partner« v Evropskem tednu športa, ki poteka od 23.9. do 30.9.2018 . Na njihovo povabilo se aktivno vključuje v prireditve tudi naše društvo. Nacionalni koordinator projekta je Olimpijski komite Slovenije – Združenje športnih zvez.

Vsem zainteresiranim občanom bomo v tem tednu nudili aktivno udeležbo na naši redni, strokovno vodeni  vadbi naše vadbene skupine Šmarješke Toplice II,  in sicer :

• v ponedeljek, 24.9.2018   od 16.30 do 17.30 in
  • v četrtek, 27.9.2018 prav tako od 16.30 do 17.30

Zbor za vadbo je v zdraviliškem parku Term Krka (pri vodnjaku), v primeru slabega vremena pa v Zdravilišču, telovadnica v Vitariumu.

15 minut pred pričetkom vadbe bomo udeležencem tudi izmerili pritisk in pulz.

V soboto, 29.9.2018 pa občane vabimo, da se nam pridružite na septembrskem pohodu » Okrog Novega mesta«. Zbor udeležencev pohoda ob 9.00 pred gostiščem Na Loki v Novem mestu. Prehodili bomo 8 oziroma 4 km.

Vse naše športne aktivnosti so namenjene in prilagojen koronarnim bolnikom, dobrodošli pa so tudi svojci in prijatelji, vadba je primerna tudi sicer za starejše občane.

Dobrodošli torej na druženju na naših aktivnostih v okviru Evropskega tedna športa.

Martinka Picelj

Podpredsednica društva