Srečanje članov društva v Beli Krajini

V soboto, 19.6.2021 bomo izvedli  Srečanje članov društva v Drašičih v Beli krajini.

Zbor udeležencev je na Turistični kmetiji SIMONIČ, Drašiči 56 Metlika ob 9.00.

Okvirni program:  9.00 Prihod in dobrodošlica gostitelja

9.30 Odhod na pohod (6 km) po okolici Drašičev in ogled zanimivosti – skupina 1

9.30 Lahkoten sprehod in ogled Drašičev – skupina 2

12.00 Kosilo

Predviden zaključek ob  14.00.

Srečanje bo ob vsakem vremenu, v primeru dežja bomo program ustrezno prilagodili.

Dobrodošli so tudi vaši družinski člani.

Participacije za kosilo  člane društva ni, za družinske člane pa je 15,00 EUR na osebo.

PRIJAVE do vključno četrtka, 17.6.2021   –      po elektronski pošti na joze.peterlin@siol.net

• ali na mobilni telefon   041 635 285   – Jože.

Na pohodu bo potrebno upoštevati vsa navodila, ki jih glede Covid-19 predpisujeta Nacionalni inštitut za javno zdravje in Vlada Republike Slovenije. Udeleženci se  s prijavo na pohod zavezujejo ta navodila  spoštovati. Vsa navodila bo upošteval tudi gostitelj,  zato smatramo, da je udeležba na srečanju varna.

Prijazno vabljeni!

Predsednica DKB DBK