Vabilo na decembrski pohod PREKO VINJEGA VRHA

Drage članice, dragi člani !

V soboto, 10.12.2016, bomo izvedli decembrski društveni PREKO VINJEGA VRHA.

Zbor udeležencev je ob 9.00 na izhodišču pohoda – na parkirišču pri Tržnici Šmarješke Toplice.
Trasa je dolga približno 10 km in ni zahtevna. Poteka od Šmarjeških Toplic preko Družinske vasi in Mladih vin na Veliki Vinji vrh (cerkev s. Jožefa). Od tu naprej pa po izredno razglednem grebenu do Malega Vinjega vrha (cerkev sv. Janeza), od koder se bomo spustili v Belo cerkev, od tam pa po že znanih poteh proti Šmarješkim Toplicam. Tempo bomo prilagodili našim zmožnostim, priporočljiva je ustrezna pohodniška oprema in palice. Poskrbljeno bo tudi za tople napitke. Pohodnikom, ki bi jih pot prezgodaj utrudila, bo na voljo prevoz na izhodišče pohoda.
Hrana in pijača sta iz nahrbtnika. Pohod bomo zaključili predvidoma do 13.00.
V primeru slabega vremena bomo določili nov termin.

Za PRIJAVO in dodatne informacije pokličite 041 635 285, Jože.
Več informacij o Vinjem vrhu dobite na:
http://tic.smarjeske-toplice.si/sl/vinske-gorice.html
http://zupnija-smarjeta.rkc.si/index.php/content/display/23/arhivnovica-20/20