VABILO  NA  FEBRUARSKI CELODNEVNI IZLET V STRUNJAN

V soboto 25.2.2017 bomo izvedli, društveni  celodnevni izlet v Strunjan.

Okvirni program je sledeč:

• Odhod avtobusa iz Šmarjeških Toplic je ob 7.00 iz avtobusne postaje Šmarješke Toplice, iz Novega mesta ob 7.20 iz avtobusne postaje Novo mesto. Po dogovoru lahko vstopite tudi na katerikoli drugi postaji ob naši trasi.
  • Prihod v Strunjan predvidoma  ob 9.30
  • Kopanje v hotelskem bazenu z ogrevano morsko vodo (32˚C) do 12.30
  • Kosilo v hotelski restavraciji ob 13.00
  • Popoldanski pohod v Piran (Odhod ob 14.30) in ogled starega mestnega jedra
  • Odhod domov ob 17.30 iz Pirana
  • Predviden povratek v Šmarješke Toplice ob 20.00

Ostale  informacije:

• Cena izleta je 30,00 EUR po osebi in se plača ob prijavi pri blagajniku g. Jožetu Strnadu, lahko pa tudi neposredno na TRR društva (IBAN: Si56 0297 0026 1566  679,   BIC banke: LJBASI2X) a
  • V ceni je zajet avtobusni prevoz, kopanje v bazenu in skupno kosilo v hotelski restavraciji.
  • Izlet bo organiziran ob vsakem vremenu.
  • Izleta se lahko udeležijo tudi družinski člani.
  • Prijave zbiramo do 21.2.2017 (osebno na vadbenih srečanjih ali po telefonu 041 635 285 Jože)
  • V primeru premajhnega števila prijav bo izlet odpovedan o čemer bodo prijavljeni pravočasno obveščeni, participacija za izlet pa vrnjena.

Prosimo, da vaše prijave sporočite čim preje in da na izlet povabite tudi vaše družinske člane, mi pa se bomo potrudili, da bo vzdušje čim boljše in da bomo skupaj preživeli lepo zadnjo soboto februarja.