VABILO  NA POHOD IN KOSTANJEV PIKNIK SMUK nad SEMIČEM

V soboto 23.10.2021 bomo izvedli  društveni pohod in Kostanjev piknik na Smuku nad Semičem

Zbor udeležencev je ob 9.00 na  pri Lovski koči na Smuku

• Pohod:

Skupina 1 (krajši pohod – sprehod  3,5 km) Od Lovske koče do cerkve sv. Lovrenca ter skozi gozd po Polharski poti do Polharske koče. Usmerimo se proti zahodu mimo ruševin gradu Smuk do Smočke kapelice in studenca sledi  povratek na izhodišče pri Lovskem domu.

Skupina 2 (pohod 6,5 km) Od Lovske koče do cerkve sv. Lovrenca ter skozi gozd izhodišča na Smuško panoramsko cesto, po kateri nadaljujemo do cerkve sv. Primoža in Felicijana, nato pa se skozi gozd in mimo Smuške kapelice in ruševin gradu Smuk vrnemo na izhodišče.

• Oba pohod bomo predvidoma zaključku do 11.0. V Lovskem domu nam bodo pripravili izvrstno malico z na ražnju pečenim jagenjčkom in odojkom.
  • Za zaključek si bomo spekli kostanj in poskusili letošnji mošt.
  • Naše druženje bomo zaključili predvidoma do 13.00. V popoldanskem času pa vsekakor priporočamo, ogled še kakšne od številnih zanimivosti Bele Krajine.
  • Za pogostitev obogateno s kakšnim kozarčkom dobrega belokranjskega vina bo zadostovalo cca 12 EUR po osebi.
  • PRIJAVE do četrtka 21.10.2021 na peterlin@siol.net   ali na  telefon 041 635 285 (Jože), kjer  dobite tudi dodatne  informacije.

V primeru slabega vremena bomo določili nov termin.

PRIDRUŽETE SE NAM, NE BO VAM ŽAL!

Dostop na SMUK: