VABILO NA PREDAVANJE IN KUHARSKO DELAVNICO

»ZDRAVA PREHRANA ZA ZDRAVO SRCE IN OŽILJE«,

 

ki bo v četrtek, 19.10.2017, ob 14.30 uri  v Zdravilišču Šmarješke Toplice,

restavracija Toplice.

Spoštovane članice, spoštovani člani,

Vabimo vas, na predavanje in kuharsko delavnico na temo zdrava prehrana za zdravje srca in ožilja, priznane strokovnjakinje za zdravo prehrano  Janje Strašek, univ.dipl ing.živ.teh.. Predavanje  organiziramo v sodelovanju s Termami Krka. Zberemo se v hotelski avli.

Veseli bomo, če se boste predavanja in delavnice  udeležili v kar največjem številu.

Janja Strašek, uni. dipl. ing. živilske tehnologije je zaposlena v Termah Šmarješke Toplice kot tehnologinja prehrane oz. prehranska svetovalka. Je strokovnjakinja na področju zdrave prehrane, ukvarja  se predvsem s pripravo dietnih jedilnikov, o prehrani pa tudi predava in vodi delavnice v številnih društvih. Hkrati je avtorica več člankov in brošur o varovanju zdravja s prehrano, ter o zdravi prehrani pri bolnikih s srčno – žilnimi boleznimi. Sodelovala je pri razvoju treh najbolj uspešnih programov Slimfit (medicinsko vodeni program hujšanja), Vitadetox (Razstrupljanje s postom), in Vitagen (Prehrana na podlagi genske analize), v okviru teh programov pa tudi
predava o prehrani..

Vabljeni!

 

Martinka Picelj

Predsednica društva